Policia e Tetovës ka bërë të ditur se mbrëmë në ora 02 e 10 minuta, 51-vjeçari M.I. nga Pallçishti i Poshtëm i Tetovës, në SPB Tetovë ka denoncuar se rreth orës 01 e 30 minuta, deri sa ka qëndruar në kazino në rrugën e ,,Ilindenit” në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga 43-vjeçari G.I. nga Tetova, i cili me mjet të mprehtë e ka shpërthyer në dorën e majtë informon Tetova sot.
Merren masat dhe aktivitetet, për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.TS

Loading...