Dje rreth orës 23 e 15 minuta, në rrugën e ,,Ilindenit” në Tetovë pjestarët e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë, kanë privuar nga liria 20-vjeçarin M.Q. nga Kumanova dhe 20 vjeçarin L.I. nga fshati Orizare e Kumanovës, për arsye se gjatë kontrollit të kryer tek ata është gjetur marijuanë informon Tetova sot.
Dy personat në fjalë, janë mbajtur në Stacionin policorë të Tetovës dhe pas zbardhjes së plotë të rastit do të përgaditet parashtresë adekuate.

T mobile In article [1]