Jess Kadiu ka postuar sot një foto të nxehtë në rrjetet sociale derisa ka treguar se nuk di të ndalet se shkuari në pushime

Modelja shqiptare u bë lajm nëpër media pasi që publikisht deklaroi që ishte në lidhje dashurie me këngëtarin Robert Berisha.

Modelja, madje në postimin e saj duket se ka dhënë edhe shenja se ajo ende e dashuron Robertin, edhe pse çifti ishin të ndarë.

Megjithatë Kadiu kishte thënë se lidhja e saj me Robertin ishte pas ndarjes se këtij të fundit nga Nora, pasi që ishte besuar se ajo ishte “Ana” që i kishte ndarë Robert Berishën dhe Nora Istrefin.

“Kur mendoni se vetëm ka filluar viti dhe unë po pushoj për herë të tretë”, ka shkruar Kadiu në postimin e saj, derisa mban korsetin e saj me duar që mos ti dalin jashtë gjinjtë e saj.

Loading...