Këngëtarja dhe bukuroshja Anxhelina Hadërgjonaj ka bërë edhe një paraqitje tepër të nxehtë sonte

Ajo është që disa ditë në Greqi, derisa është parë bashkë me të afërmen e saj Beatrix Ramosaj ku edhe kanë bërë disa paraqitje të nxehta atje.

Kurse sot, Anxhelina ka vendosur që të pozojë me bikine të masës së vogël për të gjithë fansat e saj e ku ajo paraqitet tepër e bukur.

Vajza e këngëtares se njohur Albërije Hadërgjonaj më parë kishte thënë se do të tentojë të bëj karrierë në Amerikë, por si duket ajo është kthyer paksa në Europë, për të kërkuar famën në vendlindjen e nënës së saj.

Loading...