Ylli i Geordie Shore, Chlie Ferry ka treguar asetet e saj në bikine të vogla derisa po pushon në temperaturat e nxehta në Dubai.

Ajo vazhdimisht pozon në bikine duke reklamuar asetet e saj të kolme.

Chloe Ferry është parë sot në Dubai derisa provokon pushuesit duke kapur gjoksin me dorë dhe duke treguar se sa seksi është.

Bukuroshja e Geordie Shore (24), i ka lënë pak vend imagjinatës derisa ka bombarduar rrjetin pasi ka postuar fotot në rrjetet sociale.

Loading...