Bashkëshortja e Lorik Canës ka postuar foton e parë me vajzën e porsa lindur.

Çifti e ka pagëzuar vajzën e tyre me emrin shqiptar Enkeleida dhe këtë na i tregoi vetë Lorik Cana përmes një postimi në “Instagram”, kur vajza ishte dy javëshe.

Edhe pse të qenit prind është ndjesia më e bukur në botë, ka disa vështirësi, si lodhja pagjumësia etj.

Këtë na i ka vërtetuar edhe Monika me foton në “Instastory” ku shihet me vajzën në krah, shumë e lodhur dhe vetëm me dy orë gjumë.

“Kur asnjë filter nuk të ndihmon. 2 orë gjumë”, shkruan ajo në foto.

Loading...