Artistja me prejardhje shqiptare, Missé Beqiri, është shfaqur për herë të parë në publik që kur vëllai i saj u qëllua për vdekje në prag të Krishtlindjes.

Ylli i ‘The Real Housewives of Cheshire’, 33-vjeçe, doli në Lindje të Londrës me djalin Julian, pesë vjeç dhe vajzën River, dy vjeçe, të hënën, pesë javë pasi vëllai i saj Flamur ‘Alex’ Beqiri, 36-vjeç, u qëllua për vdekje para familjes së tij, shkruan DailyMail. Missé shihej e lumtur pranë fëmijëve të saj ndërsa shëtiste në rrugë, duke biseduar me djalin Julian – të cilin e ndan me ish-burrin e saj, yllin e Manchester United, Anders Lindegaard, 35-vjeç.

Nëna e devotshme gjithashtu e mbante në krah vajzën e saj të admirueshme River, të cilën e ndan me të fejuarin Jake Hall, 29-vjeç. Misse mbante në dorë po ashtu edhe unazën e saj të fejesës nga partneri Jake, sipas një burimi të MailOnline, teksa ai i kishte propozuar bukuroshes kosovare gjatë periudhës së Krishtlindjes, si një kapitull i ri ‘për çiftin’.

“Incidenti i bëri ata të dy të kuptojnë se çfarë është më e rëndësishmja – familja – kështu që natyrisht i afroi ata më pranë”, kanë thënë ata.

“Ri-propozimi nënkupton një kapitull të ri për ta si familje”. Ka qenë një kohë mjaft e vështirë për Misse dhe familjen e saj pas vdekjes së vëllait Aleks. Ai ishte i mbushur me plumba para gruas Debora Krasniqi dhe fëmijës së tij, jashtë shtëpisë së tyre prej 1.5 milion funtash në Battersea në prag të Krishtlindjes.

Vritet te dera e shtëpisë Flamur Beqiri, kosovari që jetonte në Londër
Kikboksieri suedez, Anis Hemissi, 22-vjeç, nga Malmo, Suedi, u arrestua në aeroportin e Kopenhagës për vdekjen e Aleksit më 20 Janar. Babai i dy fëmijëve, ka qenë i lidhur me disa banda të rrezikshme në Suedi, madje dikur ishte një nga meshkujt më të kërkuar të vendit.

Loading...