Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte rreth orës 22:00 në Bulevardin “Partizanski Odredi” në lagjen Karposh 3 të Sjkupit, përcjell TS.

Në aksident janë përfshirë dy automjete, nuk dihet nëse ka të lënduar.

Ekipet e policisë janë vendngjarje dhe po inspektojnë gjithçka që lidhet me aksidentin./TS

Foto NETPRESS

Loading...