Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Lezhë-Milot, në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit.

Mësohet se një kamion është përplasur me një fugon. Si pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Loading...