Një lëkundje tërmeti u ndje pak pas mesnatës së sotme, në vendin tonë, në orën 00:14.

Të dhënat e para flasin për një tërmet me magnitudë 4.8 të shkallës Rihter dhe me epiqendër në fshatin Shetaj të Durrësit.

Loading...
Global