Modelja kosovare që jeton në Amerikë, Lorena Haliti ka vazhduar me foto seksi

Bukuroshja ka postuar që dy ditë foto nga një fotosesion i saj i radhës e ku ajo ka pozuar pa jelek.

Momentalisht modelja shqiptare më e kërkuar në Amerikë vazhdon të këtë një karrierë të suksesshme në botën e modës.

Fotot e fundit kanë të bëjnë me reklamimin e një palë veshje të bardh të shkurtër si dhe vathëve të Isabella May.

Në ditët në vijim, bukuroshja kosovare pritet që të publikojë edhe më shumë foto nga ky fotosesion i saj i radhës.

T mobile In article [1]