Një aksident i ka marrë jetën një personi ditën e sotme në aksin Sarandë- Gjirokastër në vendin e quajtur Vrion.

Mësohet se Kosta Kaci 75-vjeçar ka humbur jetën. Është goditur në momentin kur po kalonte rrugën.

T mobile In article [1]

Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e aksidentit.