Rreth pesë lojtarë të Real Madridit dhe pesë të Barcelonës pritet të largohen nga klubet e tyre përkatëse në afatin e ardhshëm kalimtar.

Sipas 90min, në mesin e tyre dhe Gareth Bale, James Rodriguez, Luka Jovic dhe Mariano.

Ndërsa nga Barça pritet të largohen yje si Arturo Vidal dhe Ivan Rakitic.

Barcelona: Arturo Vidal

Barcelona: Ivan Rakitic

Barcelona: Moussa Wague

Barcelona: Carles Alena

Barcelona: Jean-Clair Todibo

Real Madrid: Gareth Bale

Real Madrid: James Rodriguez

Real Madrid: Luka Jovic

Real Madrid: Mariano Diaz

Real Madrid: Alvaro Odriozola

Loading...