Një sulm me armë ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen Bejogllu të Stambollit.

Mediat turke raportojnë se ngjarja ka ndodhur në një kafene ku persona të maskuar kanë qëlluar me armë ndaj pronarit të kafenesë.

Nuk dihet ende nëse ka viktima ose jo, ndërsa një numër i madh autoambulancash dhe policia ndodhën në vendin e ngjarjes. /albeu.com

Comments are closed.