Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Spanjës dhe Rumanisë.

Spanja tashmë e ka siguruar kualifikimin në Kampionatin Evropian, kjo ndeshje do të shërbejë vetëm për statistika.

Për këtë, trajneri Robert Moreno ka bërë shumë ndryshime krahasuar me ndeshjen ditë më parë.

 

Loading...