Ditën e mërkurë luhen ndeshjet e radhës për javën e katërt në grupet e Champions Leagues.

Në orën 18:55 Bajerni pret në shtëpi skuadrën greke të Olympiacos Piraeus, ndërsa Juventusi ka udhëtuar drejt Moskës për tu përballur me Lokomotivën, shkruan SYRI.net.

Mungesa më e rëndësishme në skuadrën e Sarrit është mbrojtësi De Ligt i cili nuk është grumbulluar me skuadrën për shkak se ndjen dhimbje në këmbën e majtë.

Pa dyshim vëmendje do të tërheq edhe përballja në “Santiago bernabeu” mes Real Madridit dhe Galatasaray-t.

Ja të gjitha ndeshjet për ditën e sotme:

Image

Të barabartë në relacion me të gjithë

Ndihmojmë qytetarët që në mënyrë më të lehtë ti realizojnë të drejtat dhe liritë e tyre.Avokati i Popullit është organ i pavarur i përcaktuar me Kushtetutë i cili i promovon dhe  mbron të drejtat kushtetuese dhe ligjore të qytetarëve…
Më tepër
Loading...