Nënë e bijë kanë publikuar këngën e tyre më të re.

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj, Engjëllushe Salihu, sapo kanë publikuar një bashkëpunim.

Dyshja kanë nxjerrë këngën me titullin “Princesha e vëllait tonë”, këngë kjo e cila duket se i është dedikuar nuses së tyre, Leartës.

Kënga me ritme popullore është prezantuar nga dyshja në një event i cili duket se është për xhirimet e vitit të ri, 2020.

Kjo nuk është hera e parë që nënë e bijë bashkëpunojnë. Ato kanë bashkë këngët si “Dasma e nipit”, “Çika e hasretit” dhe “Nuse Kosovare”

Loading...