Ronela Hajati ka befasuar me ndryshimin e radhës në pamje.

Ronela Hajati njihet si një nga artistet e estradës, e cila eksperimenton shumë në pamje.

Këngëtarja, së fundi publikoi një fotografi në Instagram, përmes së cilës tregoi ndryshimin drastik në pamje.

Ajo kësaj radhe ka ngjyrosur flokët e bardha dhe ky ndryshim po i shkonte për shtati asaj.

Për ndryshe, “MVP” titullohet projekti i fundit muzikor nga Ronela Hajati, ndërsa po punon rreth projekteve të reja.

 

Loading...