Ajo arrin gjithnjë që të tërheqë vëmendjen me pozat seksi. Së fundmi Françeska Jaçe ka realizuar një set fotografik, në të cilin duket shumë provokuese.

Modelja shfaqet e veshur me një fustan të gjatë dhe me një të çar deri në kofshë. Po ti hidhni një sy këtyre fotove që ajo ka postua në ‘Instagram’, edhe ju, njësoj si fansat e saj, do të mendoni që nuk ka veshur të brendshme.

Këto foto të realizuar nga Endrit Mërtiri janë pëlqyer shumë dhe Françeska ka marrë qindra komplimente.

Loading...