Nga një markë e modës, e tatuazhuar në ballin e një njeriu, deri në modele flokësh të çuditshme, këto janë vetëm disa nga pamjet më të habitshme që janë filmuar në një rajon policie.

Disa prej tyre duket se kanë pasur një betejë me briskun ndërsa të tjerë duken sikur nuk kanë ngurruar aspak të shkarravisin fytyrën me tatuazhe nga më absurdet.

Ndërsa këta persona akuzohen për krime vërtet qesharake e tillë është edhe pamja e tyre me siguri.

Kevin Gibson është bërë viral për modelet e tij të egra të rruajtjes e qethjes.Image

Një anëtar i bandës së Bloods dukej se kishte pasion modën – veçanërisht Gucci.Image

Kur kërkonin këtë kriminel autoritetet mendonin se ai do të veçohej nga turma edhe falë tatuazheve të tij.Image

Edhe ky kriminel ka një mori tatuazhesh të frikshme në fytyrë dhe pa kurrëfarë kuptimi.Image

Ky njeri u plagos duke u nisur për në një festival i veshur si Tin Man nga Wizard of Oz.Image

Nuk ishte e vështirë për autoritetet ta identifikonin këtë njeri, falë shenjave të tij unike.Image

Pas një përpjekje të dështuar për vjedhje të armatosur, policia u tha vendasve që të kishin kujdes prej një njeriu me një tatuazh mjaft të veçantë të fytyrës.Image

Pasi u arrestua, ky kriminel u tha njerëzve se ai ishte një ninja.ImageMarrë nga: www.thesun.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

Loading...