Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njijet.

Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike.

“Leonora a ke pas operecione plastike, se po shoh ndryshim ne fytyren tende, po dukesh edhe me bukur” ishte një ndër komentet nga fansat e saj.

Por këngëtarja me përgjigjen e saj e ka siguruarse nuk ka bërë operacione duke zbuluar dhe sekrtetin e këtij ndryshimi.

“Te siguroj me jete qe ne fytyren time as nuk kam pasë e as nuk kam nderhyrje aq me pak plastike, rezulat i ndryshimit jane duart e Arbrit (grimierit) i cili vertet ben mrekulli me artin e tij prej grimieri profesionist”, përgjigjet Leonora.

ImageImage

Image

Loading...