>Një burrë skocez është kritikuar nga shefat e shëndetit dhe sigurisë pasi është filmuar duke lëshuar fishekzjarre nga prapanica.

Në videon e postuar në Twitter, aty shihet një fishekzjarre që po vendoset mes të prapanicës së një burri nga një burrë tjetër.

Shoku i tij, i veshur me një pallto të zezë, më pas vazhdon të ndezë fishekzjarrin, dhe miqtë fillojnë të qeshin.

Raketa papritmas fiket dhe shkëndijat prekin shpinën e burrit duke e bërë atë të largonte shpejt fishekzjarrin përpara se të eksplodojë.

Ndiqini pamjet në videon e mëposhtme

Loading...
Global