Barcelona dështoi të fitojë ditën e djeshme në Ligën e Kampionëve, teksa nuk shkoi më shumë se barazimi 0-0 ndaj Slavia Pragës.

Megjithatë nuk po kalon të njëjtën formë tifozja e katalanasve, Kiara Bransi, e cila shkëlqen me linjat e saj perfekte.

Bukuroshja e lindur në Gjermani, por e birësuar nga dy prindër nga Milano, tashmë jeton në Ibiza dhe njihet si një nga tifozet më të zjarrta të Barcelonës.

Kiara e ka shprehur hapur dashurinë që ka për ekipin spanjoll, dhe shpesh herë e ndjek nga afër Mesin me shokë.

Bransi njihet për format e saj bombastike, të cilat shpesh herë i ekspozon edhe në rrjetet sociale, ku nuk mungojë edhe fotot provokuese.

Loading...
Global