Një kolumbiane është arrestuar pasi kishte përdorur foton e Kim Kardashian në pasaportë.

Një 29 vjeçare kolumbiane kishte përdorur foton e yllit të Instagramit, Kim Kardashian në pasaportën e saj fallco, shkruan lajmi.net.

Gruaja që vizitonte Këlnin u paraqit me këtë pasaportë në bankë dhe punonjësit menjëherë njohën foton e Kim Kardashian.

29 vjeçarja më pas u arrestua nga policia gjithashtu agjentët sekuestruan dhe dy kartat e saj pasi rezultuan të rreme.

Loading...