Ndodh ndonjëherë që të jesh prezente në një event të rëndësishëm dhe të shohësh dikë tjetër me të njëjtën veshje si ty.

Ama kur bëhet fjalë për vajzat e njohura të ekranit, duhet të jetë akoma më e sikletshme.

Kjo situatë ka ndodhur me moderatoren e njohur Arbana Osmani dhe këngëtaren Xhensila Myrtezaj. Ato të dyja kanë bërë ‘xing’ me aksesorë të njëjtë në premierën e filmit “Gjyshja”.

Si Arbana dhe Xhensila kanë veshur këpucë Dior të cilat nuk kushtojnë pak, por afro 900 dollarë dhe rripin po Dior i cili kushton plot 630 dollarë.

Loading...