Skerdi ka finalizuar projektin e ri.

Në llogarinë e tij personale në Instagram ka zbuluar datën e publikimit të këngës më të re e cila këtë herë do të jetën në bashkëpunim me reperin, The Pak.

Kënga e re mban titullin “Diablo” dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip.

“Neser ora 18:00 videoklipi “DIABLO ft. The Pak”, ka shkruar Skerdi në postimi e tij.

Kujtojmë se promovimi i tij i fundit është “Goodbye” e cila u publikua pa klip.

Loading...