Rosie Huntington-Whiteley, është parë në një kostum serioz të veshur gjersa shkonte në takim me Veverly Hills, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ajo është një modele dhe një nënë e cila vazhdimisht I është përkushtuar punës, ajo doli më një xhaketë dhë pantollona elegantë, duke e kombinuar me një bluzë të bardhë, flokët e kapura e bënin edhe më të veçantë.

Loading...