Këngëtarja Ronela Hajati po e vazhdon qëndrimin në Amerikë.

Ndonëse po raportohet për një fejesë të ish të dashurit të saj, Young Zerkës, ajo po e shijon motin e mirë atje, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram, Ronela ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me një fustan të shkurtë.

Duke vënë në pah këmbët seksi, Roni na la të kuptojmë se vera nuk ka shkuar akoma për të dhe se fotot seksi janë edhe një tregues se çka ka humbur Young Zerka.

View this post on Instagram

Back to the sunny days! Got this cute dress that i love at @xoxo23.shop 😍

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on