Një aksident tragjik rrugor i ka dhënë fund qershorin e kaluar jetës së Jose Antonio Reyes, ish-mesfushor i Sevilla-s, Arsenal-it, Real-it, Atletico-s dhe kombëtares spanjolle.

Tani, katër pas ngjarjes tronditëse, djalli 11-vjeçar ka debutuar me fanellën e Real Madrid në kategorinë Infantil B. I riu, siç ka bërë të ditur Mundo Deportivo, ka realizuar dhe një gol në ndeshjen e fituar 5-2 fundjavën e kaluar kundër Carrascal Union. Një gol që ai e ka festuar duke ngritur duart drejt qiellit në kujtim të babait.

Jose Antonio Reyes Jr u transferuar këtë verë te Real Madrid nga Leganes vetëm pas ditë pas ndarjes nga jeta të babait të tij

Loading...