Mbrëmë pas mesnate diku në 02 e 45 minuta, është denoncuar në polici sulm fizik në një kazino në Tetovë.

Sipas policisë, denoncimin e ka bërë 38-vjeçari D.D. nga Mavrova, që sipas tij personat D.N dhe B.N. nga Tetova, me të cilët janë njohur paraprakishtë dhe se të njëjtit e kanë sulmuar fizikisht në një kazino në Tetovë.

Policia po merr masa për zbardhjen e plotë të rastit./TS