Në Evropë nuk është shumë i popullarizuar, por në Amerikë hokeji është ndër sportet më të shikuara.

Një ngjarje interesante ka ndodhur në një ndeshje të hokejit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në takimin në mes Bostonit dhe Neë Jersey, një femër ka dalë për të dhuruar spektakël me vallëzim erotik pranë tifozëve.

Gjesti i saj nuk është pritur aspak mirë pasi që në sallë kishte edhe fëmijë.

Për këtë arsye, ajo është larguar nga tribunat.Ky lajm ka bërë bujë në mediat amerikane.

 

View this post on Instagram

Thotiana spotted at the Bruins’ game. Your move Vegas 😂

A post shared by Hockey Epic (@hockey.epic) on

Loading...
Global