Reperja Tayna po vazhdon me foto interesante por edhe thënie të tjera në rrjetet sociale

Derisa dje kishte postuar një foto ku nuk kishte të veshur jelek dhe ishte mjaft prokative, të njëjtën gjë e ka bërë edhe sot reperja Tayna.

Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shihet në një shtrat e ulur me të brendshme të kaltra.

“Kur don diçka real, ti e din ku me ardh”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që mbrëmë Tayna kishte postuar një status tjetër interesant ku kishte treguar se është në një darkë.