Disa ditë pas martesës, Justin Bieber dhe Hailey janë ftuar që të pozojnë për kompaninë e njohur.

Të dy kanë veshur koleksionin e ri të të brendshmeve Calvin Klein dhe kanë “djegur” rrjetin me imazhet e tyre.

Tek cifti vihet re jo vetëm kimia e fortë që kanë me njëri-tjetrin, por edhe linjat e mira trupore.

Këto imazhe e vërtetuan edhe një herë se sa të dashuruar janë Justin e Hailey.

Image

Loading...