Modelja shqiptare në Amerikë ka vazhduar me fotografi tepër seksi në rrjetet sociale

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet vetëm në sutjena e ku paraqet gjoksin e saj seksi.

Lorena për momentin është njëra prej modeleve më të kërkuara në SHBA dhe ajo është vazhdimisht e angazhuar nëpër sfilata dhe fotosesione të ndryshme.

Por, foto e fundit është tepër e nxehtë derisa gjoksi vetëm sa nuk i shpërthen dhe mezi ia mbajnë sutjenat.