Loredana dhe Mozzik janë bërë krye temë e mediave.

Çifti i njohur i shoubzit Loredana dhe Mozzik duket se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, shkruan lajmi.net.

Reperi javë më parë festoi ditëlindjen por asnjë urim apo deklaratë nuk u lëshua nga këngëtarja gjatë asaj kohe, për t’i ngritur edhe më shumë dyshimet çifti kanë nxjerrë njëri tjetrin nga përcjellja në rrjete sociale.

Sot Loredana i ka kushtuar edhe disa postime Mozzikut.

Në njërin prej tyre shkruan “Unë ta thyej zemrën aq sa ti të mos e ndjesh më”.

Ndërsa në postimin e dytë ““Nëse nuk je e lumtur me jetën tënde, thjesht mendo që dikush po takohet me ish-in tënd dhe mendon se ai është special”.

Të barabartë në relacion me të gjithë

Ndihmojmë qytetarët që në mënyrë më të lehtë ti realizojnë të drejtat dhe liritë e tyre.Avokati i Popullit është organ i pavarur i përcaktuar me Kushtetutë i cili i promovon dhe  mbron të drejtat kushtetuese dhe ligjore të qytetarëve…
Më tepër
Loading...