Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic, është e njohur për stilin dhe modestinë që e dallon nga politikanët tjerë.

Të premten mbrëma, ajo ka qenë prezente në një koncert në Zagreb, ku ka tërhequr vëmendje me veshjen e saj.

Siç transmeton index.hr, ajo ishte veshur me një xhaketë lëkure dhe xhinse, dhe dukej shumë e disponuar.

Natyrisht që nuk e ka humbur rastin që të bëjë edhe një fotografi me anëtarët e grupit “Prljavo kazaliste”.

Dhe fotografia, të cilën e ka publikuar në rrjetet sociale, ka marrë mijëra pëlqime nga mbështetësit e saj të shumtë.

Lupi petama, reci evo sve za Hrvatsku! 🇭🇷

Gepostet von Kolinda Grabar-Kitarović am Freitag, 18. Oktober 2019

Loading...