Ditë më parë moderatorja e njohur Fatma Methasani së bashku me Alfion, me anë të një fotografie, treguan se familja e tyre do të shtohej.

Moderatorja publikoi  një foto ku shfaqet në krah të Alfios dhe mbante në dorë ekografinë e bebit duke konfirmuar më në fund të gjitha lajmet që kishin qarkulluar së fundmi për një bebush.

Image

E deri më tani Fatma është munduar ta mbaj diskret shtatazëninë e saj por gazetarja nga Kosova Qeqa Krelani sapo na tregoi e si duket Fatma me barkun e rrumbullkasor.

Gazatarja ka konsumuar një darkë tek lokali i Alfios dhe e Indritit dhe ka postuar një video.

Në restorant ndodhej dhe Fatma.

E veshur me një kostum me vija  mami në pritje na ka njohur kështu për herë të parë me barkun e rrumbullakosur.

ImageImageImage