Selena Gomezin jemi mësuar ta shohim të grimuar.

Këngëtarja Selena Gomez kujdeset gjithmonë për pamjen e saj të jashtme.

Mirëpo ajo si duket nuk e ka fare problem që të shfaqet e pa grimuar në rrjete sociale. Së fundmi e ka publikuar një foto të tillë.

Tek imazhi i postuar ajo ka pranuar shumë pëlqime dhe duket se arsyeja ka qenë fakti se ka dalë natyrale.

View this post on Instagram

Me, all the time

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on