Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca vazhdon që të jetë aktive në rrjetet sociale

Bukuroshja e ekranit shqiptar ka postuar një foto jo të zakonshme në Instagram, pasi që fotografitë e saj të zakonshme janë ato te cilat ajo paraqitet shumë seksi.

Por, kësaj radhe bukuroshja shqiptare ka zgjedhur që të paraqite me një palë tesha serioze.

“Përshëndetje edhe një ditë me plot punë”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie.

Përndryshe Luana pos këngëve të saj të reja ajo ka startuar edhe me emisionin e saj të ri, “Shiko kush luan”, ku javën që lamë pas ajo ka startuar dhe mysafirë e kishte Milaim Zekën bashkë me gruan e tij Edlira Qefalia Zeka.