Pak ua ka ngatërruar mendjen ndjekësve të saj.

Modelja Kinsey Sue ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se ka pozuar përpara një elefanti i cili karshi saj dukej shumë i madh.

Mirëpo, edhe kësaj radhe, vëmendje ka marrë trupi i saj.

Kinsey kishte veshur bikine ngjyrë trupi dhe dukej sikur ishte e zhveshur.

Si do qe të jetë, gjoksi bombastik iu pëlqye shumë.

Loading...