Fjolla Morina shfaqet atraktive në fustanin e kuq.

Fjolla Morina ka postuar një fotografi të re në rrjete sociale, në të cilën shfaqet tërheqëse.

Në këtë imazh, këngëtarja kishte veshur një fustan të kuq, të shkurtër, në të cilin kishte vënë në pah gjoksin dhe këmbët.

Fotoja e saj pranoi komente të shumta nga ndjekësit, të cilët e komplimentonin për pamjen.

Për ndryshe, kënga e fundit nga Fjolla Morina është “Nace Nace”, ndërsa po punon rreth projekteve të reja.