Pak minuta më parë reperi Noizy ka publikuar videoklipin e këngës më të re, ‘Colpo Groso’

Klipi është në bashkëpunim me reperë të tjerë shumë të njohur, Snik, Capo Plaza dhe Gue Pequeno.

Por çfarë vihet re? I gjithë videoklipi është u mbushur me skena hot, me femra që puthen e preken.