Artistja shqiptare me famë internacionale, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj.

Së fundmi, ajo publikoi në rrjetin social Instagram një video, ku shfaqej e veshur me një fustan të zi dhe elegant, teksa endej nëpër shtëpinë e saj në Hollywood Hills të Los Angelesit.

Teksa vallëzonte nën ritmet e këngës “Oh, Pretty Woman” të Roy Orbison, këngëtarja shqiptare nuk hezitonte që të bënte lëvizje provokuese gjatë vallëzimit.

Ajo ndër të tjerash, ka vënë në pah figurën trupore, posaçërisht gjoksin me dekoltenë e hapur të fustanit.

Rexha vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në media, dhe postimet e tilla në rrjetet sociale janë shpesh arsyeja.

View this post on Instagram

I was honestly just bored af.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on