Ajo është parë shumë afër me të dashurin e saj Anwar Hadid në fillim të këtij muaji.

Por Dua Lipa të premten performoj në festivalin e 20-të të Neë Yorker në Manhattan.

Muzikantja dhe modelja 24 vjeqare tregoj aftësitë e saj të modës në një fustan të mrekullushëm