Ka lindur në Australi dhe është një prej modeleve më të pëlqyera në mbarë botën.

Emily Sears gëzon popullaritet të madh në rrjetet sociale, teksa vetëm në Instagram ndiqet nga pothuajse 5 milionë persona.

Admiruesit e saj, bukuroshja 34-vjeçare, që tani jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse.

Një të tillë Emily e ka publikuar edhe së voni, ku shfaqet në një plazh, me bikini portokalli.

Modelja seksi ka nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike, teksa po pushonte e po pinte diçka freskuese.

Të pasmet joshëse, por edhe gjoksin e bollshëm, bukuroshja australiane i reklamon rregullisht në llogarinë e saj, në rrjetin social.

Disa prej fotove të saj më seksi mund t’i shihni më poshtë.

 

View this post on Instagram

so much has changed this year 🧡☁️🌫

A post shared by Emily Sears (@emilysears) on

View this post on Instagram

Do people still even read captions? 👀 🌵 👙 swimsuit @loversfriendsla from @revolve

A post shared by Emily Sears (@emilysears) on

View this post on Instagram

Go out partying or stay in & take a bath?🧖🏼‍♀️💃 🤔tough choices at the @revolve suite at @palms

A post shared by Emily Sears (@emilysears) on

View this post on Instagram

How’s your summer? @prettylittlething #prettylittlething #plt 🐆

A post shared by Emily Sears (@emilysears) on