Blendi Fevziu, një ndër moderatorët më të njohur në Shqipëri tha se qeveria duhet të ndërrohet.

I ftuar në një emision televiziv ai tha se në pushtet duhet të vijnë njerëz që mendojnë për vendin dhe prosperitetin.

Fevziu tha:

“Të ikë qeveria. Besimin apsolut e shqiptarëve tek qeveria, partitë të mendojnë për vendin dhe jo për vete.”

Loading...