Big Mama dhe aktori turk shprehin dashurinë për njëri-tjetrin në fotot si çift

Kanë filluar spekulimet për një lidhje të mundshme të Big Mamas me aktorin e njohur turk.

Kjo pasi që dyshja ka postuar disa fotografi mjaft romantike, ku shihen në përqafimin e njëri-tjetrit, në një ambient në plazh e me qirinj.

Madje, ata edhe shprehin dashurinë për njëri-tjetrin në përshkrimin e fotove që postuan, ndërsa pushtuan komentet me zemra.

Aktori në postimin e tij ka shkruar “Të dua” duke e etiketuar këngëtaren dhe duke vendosur disa zemra në ngjyrat kuq e zi.

 

View this post on Instagram

Love you @bigitos 🖤❤️🖤

A post shared by S E R H A T (@serhatkaynarpinar) on

View this post on Instagram

Këto ditë të ftofta do ju sjell pak dashuri😍… 🥂 @serhatkaynarpinar

A post shared by BigMama (@bigitos) on