Ajo cilësohet si mbretëreshë e të gjitha gjërave dhe kur ndan foto të reja në mediat sociale, bota e shikon.

Beyonce Knowles postoj një seri me foto të bukura të premten në Instagram, disa me bashkëshortin e saj Jay Z dhe disa me një fustan të kuq seksi.

Ylli i Lion King kishte lidhur flokët e saj në një bisht të lezetshëm të bukur.