Oriola Marash iështë një ndër emrat më të të përfolur në botën e showbizit shqiptar.

Me format e saja  bombastike ajo gjithmonë ka provokuar me fotot e publikuara në llogarinë e saj në instagram.

Image

Por jo vetëm kaq sot mësuan se Oriola paska dhe një zë sopraneje. Këtë e ka zbuluar miku i saj më imirë Alban Ramosaj i cili ka ndarë me ndjekësit momentin kur Oriola shihet duke kënduar si soprano. Në video dallohet qartë aftësia e saj për të kënduar në këtë rrymë të vështirë muzikore.