Sot (10-tetor) rreth orës 01 e 45 minuta, në rrugën ,,101,, në Gostivar, efektivët e policisë nga Sektori për punë të brendshme-Tetovë kanë privuar nga liria personat A.T. (23) dhe M.C. (20) të dy nga Gostivari, për arsye se gjatë kontrollit të kryer është gjetur marijuanë.

Të njëjtit janë mbajtur në Stacionin Policorë Gostivar, për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, kështu që, do të përgatitet edhe parashtresa adekuate.

Loading...